Методи роботи з дітьми

Заклад дошкільної освіти (ясла ─ садок) №8 працює над виконанням положень основних документів про освіту, «Закону про дошкільну освіту», «Базового  компонента», «Положення про дошкільний навчальний заклад» та ін.

Робота з дітьми ведеться за оновленою програмою  "Дитина" та Оновленою  програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Пріоритетний напрямок роботи закладу дошкільної освіти(ясел-садка)№8, «Формування основ безпечної поведінки та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах дії правового режиму воєнного стану»:

• збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку,
  • безпека життєдіяльності дошкільників,
  • популяризація дошкільної освіти для дітей

Основні завдання які поставлені на 2022/2023 згідно річного плану:

1. Національно-патріотичне виховання дошкільників.
  2. Створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.
  3. Основи правової культури дошкільника.

Шляхи реалізації завдань:

• Використання інноваційних технологій;
  • Взаємодія з батьками;
  • Особистісно-орієнтований підхід до кожного вихованця;
  • Блочно-тематичне планування освітнього процесу;
  • Забезпечення наступності дошкільної та початкової ланок освіти;
  • Здійснення  моніторингу якості надання освітніх послуг.

На літній період 2023 р.

Мета: оздоровлення дитячого організму та забезпечення позитивного емоційного стану дітей в літній період зусиллями працівників ЗДО і батьків вихованців

Завдання:

1. Забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей  влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо – розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.
  2. Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати).
  3. Активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного закладу та родини влітку.

Шляхи реалізації завдань:

• оптимізації рухового режиму;
  • розширення та поповнення розвивального середовища ЗДО відповідно до вимог безпеки;
  • використання ігор з піском та водою;
  • самостійна ігрова та художня діяльність дітей;
  • просвіта батьків з питань оздоровлення і розвитку дітей.