Історія

Заклад дошкільної освіти  (ясла -садок) №8 має статус навчального закладу загального розвитку. Дошкільний навчальний заклад №8 розпочав свою діяльність у 1967 році, як дитячий садок №22 підйомно-транспортного управління "Олександріявугілля". З 1997 року  заклад підпорядковується управління освіти молоді та спорту Олександрійської міської ради.

Дошкільний заклад розрахований на 6 вікових груп, працює 5 груп:

- І молодша група

- ІІ молодша група

- середня група

- середньо-старша група

- старша група

Напрямки роботи закладу:

- гуманітарний

- художньо-естетичний

У дошкільному закладі предагоги постійно створюють таке навчальне середовище, завдяки якому дитинавільно розвивається відповідно до своїх здібностей, бажання вибору та власного темпу розвитку. одним з головних напрямків роботи педагогів закладу: розвивати здібності і можливості дитини, сприяти розвиткові життєздатності дошкільнят, як їм успішно діяти в різних життєвих ситуаціях.

В ЗДО №8 з метою розвитку природних здібностей дітей працюють такі гуртки:

- з розвитку мистецьких здібностей дітей "Чарівний пензлик"

- з розвитку пізнавально-математичних здібностей дітей "Математичні цікавинки"

- з розвитку музично-ритмічних здібностей "Крок до зірок"

В ЗДО №8 працює "команда однодумців" і не лише педагогів, це вже стало традицією закладу. В закладі безліч традицій всі вони сприяють моральному вихованню дошкільнят. В дошкільному закладі крім традиційних свят проводяться такі свята:

- "Бал квітів"

- "Подяка природі"

- "День Святого Миколая"

- "День народження Шевченка"

- "День Землі"

- "Міжнародний день матері"

- "День Перемоги"

- "День туриста"

Усі свята продумуються з точки зору моральності і сюрпризності.

НАШ ДЕВІЗ: " Ми працюємо на майбутнє!"