1 черв. 2023
Розвага для дітей "" Ми діти твої,Україно!"

Сьогодні  пройшла розвага для дітей " Ми діти твої,Україно!" присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Під час розваги до діток завітав казковий герой з  повітряними кульками та смаколиками.Найбільшою нагородою для педагогів були радісні посмішки на обличчях малюків.Адже дитинство - це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.А діти - це майбутнє нашої держави,яке формується в сьогоденні.Міжнародний день захисту дітей - це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя,на свободу думки , на освіту, на відпочинок та дозвілля.
Колектив ЗДО 8  вітає всіх дітей України зі святом і бажає мирного неба над головою ,бути щасливими та здоровими.