7 вер. 2018
.

З 03.09 по 07.09.18 в ДНЗ №8 проведено Олімпійський тиждень.

Щоб зацікавити дітей вихователі творчо, в різних формах підійшли до організації Олімпійського тижня. В рамках цього заходу кожного ранку проводилася єдина ранкова зарядка, у якій приймали участь усі наші вихованці.

З метою зміцнення та оздоровлення дитячого організму, формування і розвитку інтересу до спорту та здорового способу життя, розвитку фізичних та вольових якостей в умовах змагання в  ДНЗ № 8 організовано ряд заходів в межах проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку.

Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.
Проведення олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд.