День визволення Олександрії від фашистських загарбників

5 груд. 2017

5  грудня біля братської могили на мікрорайоні Перемога відбувся урочистий мітинг присвячений дню визволення Олександрії від фашистських загарбників.

У мітингу взяли участь : Дожджаник В.В. депутат міської ради, ветерани  другої Світової  війни, вчителі та школярі ЗНЗ №10, учасники муніципального духового оркестру "Ліра".

Відвідали мітинг і педагогічний колектив  та вихованці нашого садочку. Недаремно педагог-новатор і філософ В.О.Сухомлинський вбачав величезний пріорітет у формуванні нового покоління свідомої молоді, вихованні патріотів які по справжньому люблять Батьківщину, горді за свій народ та його історичне минуле, відповідальні за його майбутнє.

Мітинг присвячений дню визволення Олександрії, який відвідали наші діти є одним із численних заходів щодо впливу на дитячу особистість із патріотичного виховання.

Вічна пам'ять загиблим та щирій уклін всім живим учасникам визвольного руху Олександрійщини.