Світ вступає в століття В.О.Сухомлинського

1 лист. 2017
Методичне об’єднання завідувачів ДНЗ

Нинішній 2017-2018 навчальний рік пройде в очікуванні визначної дати – сторіччя з дня народження видатного педагога-гуманіста, нашого земляка, Василя Олександровича Сухомлинського.

Педагогічний колектив ДНЗ №8 долучається до творчого відзначення сторіччя від дня народження славетного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського, з метою поглиблення теоретичних знань вихоателів в питанні творчого впровадження спадщини видатного педагога в освітньо-виховний процес.

«Впровадження спадщини Василя Олександровича Сухомлинського в умовах входження в європейський освітній простір» -   такою була тема проведення методичного об’єднання завідувачів дошкільних закладів  міста Олександрії  проведене в  ДНЗ № 8.

Методичне об’єднання розпочалося з інформаційного блоку в якому завідувач, Корнієнко Надія Олександрівна, розкрила основні педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського, в умовах оновлення системи освіти.

Практичний блок продовжив роботу методичного об’єднання засіданням методичної студії «Школа послідовників В.О.Сухомлинського», в якому творча група вихователів поєднуючи теорію з практикою здійснила ретроспективний розгляд спадщини В.О.Сухомлинського через призму європейської системи виховання, та поповнила теоретичні знання в межах теми. Результатом роботи методичної студії до розгляду та використання в професійній діяльності було представлено матрицю педагогічної майстерності, яку склала творча група вихователів з урахуванням настанов В.О.Сухомлинського та сучасних вимог освітнього простору.

Нікого не залишило байдужим та глибоко вразило сворення композиції послідовників В.О.Сухомлинського « Ми різні в цьому світі, твої, Україно діти!», а також флешмоб «Велике серце що горить любов’ю для тих  маленьких щирих оченят», за участю вихованців та педагогів закладу.