Осінь - золота пора.

27 жовт. 2023
Свято Осені завітало до діток.

Осінь- гарна та чарівна пора року. Все навкруги змінює кольори і стає різнобарвним. Під ногами шелестить грайливе листя, а сонечко все рідше балує нас своїм теплом. Свято Осені завітало , щоб створити неповторну гармонію гарного настрою у дітей.
   Вихователі молодшої групи разом із музичним керівником зуміли створити атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, іграх та таночках. Малята розважалися з веселим Лісовичком, який допоміг розшукати стежку до Осені. Осінь - чарівниця танцювала з дітками та грала в ігри. На останок гостя подарувала малюкам гостинці. Малеча отримала гарний настрій і позитивні емоції.