З НОВИМ РОКОМ!!!

2 січ. 2020

Цілий тиждень в садочку лунав дзвінкоголосий сміх дітлахів. У Святково прикрашеній залі так весело та завзято проводжали старий та зустрічали Новий 2020 рік малята. Разом із казковими героями малята подорожували у казкову чарівну країну. Веселі новорічні ігри, зимові пісні та віршики, які вихованці садочку вивчили до новорічних свят сподобалися  батькам, гостям та усім, хто завітав у ці зимові дні до дошкільного закладу.

Ну а як же без святкових привітань та побажань! А їх звучало багато: усі зичили щастя, здоров'я та злагоди, успіхів та здійснення мрій та побажань.

Подарунки від Діда Мороза та мера міста Цапюка С.К.  отримали усі дітки. Та ще й під ялинкою сфотографувалися на згадку. Тож, усіх вітаємо з Новим роком. Зичимо гарного настрою та веселих свят!