Чарівниця Осінь завітала до нас в садочок

25 жовт. 2019
Свято осені

Вже зібрані останні врожаї, з полів добро привезено додому. Комори всі наповнили свої, тепер приємну відчувають втому. Втомилися, звичайно, від турбот, та радість від достатку серце гріє. Трудолюбивий, добрий наш народ, він потрудитися і відпочити вміє.

Ось саме в таку осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і звезено в двори, сховане в комори, льохи і клуні. До нашого садочка завітала справжня чарівниця пані Осінь

24-25 жовтня в нашому дошкільному закладі були проведені свята в усіх вікових групах. До цього свята щороку готуються дошкільнята разом зі своїми педагогами. Але дуже важливо для нас, що батьки також активно допомагають , як у підготовці, так і в проведенні свята.

Саме тому воно проходить у радісному піднесеному настрої. Діти співають пісні, танцюють запальні таночки, розповідають вірші та граються у ігри.

Такі свята не лише піднімають настрій , але й сприяють тісній співпраці батьків вихованців та колективу дошкільного закладу, адже в усіх одна мета – зробити життя дітей цікавим, радісним, щасливим.