Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у дитячому садку

23 серп. 2019
.

З нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у нашому дошкільному закладі протягом дня проводилося ряд цікавих та урочистих заходів. День у дитячому садку розпочався з урочистих привітань працівників ЗДО 8 та наших вихованців, побажання їм міцного здоров'я та миру й виконання Державного Гімну України. З гарним і піднесеним настроєм діти виконували вправи ранкової гімнастики із жовтоблакитними стрічками під  Державним Прапором України. Протягом дня з дітьми проводилися тематичні заняття і бесіди про Україну та її історію, свято народної гри, ігри та забави, читання художніх творів та поетичного слова про нашу Батьківщину Україну та її символи.  Протягом дня діти створювали свої малюнки на папері, на мольберті, на асфальті про свою рідну Україну та дитинство під мирним небом. З нагоди свята зі старшими дошкільниками провели інтегроване заняття "Моя земля - це ненька Україна" спільно із батьками.

... Я малюю на асфальті

Тата, маму і сестру...

Намалюю й Україну

- Бо це все, що я люблю!