" Зроби свій вибір на користь здоров'я"

12 лют. 2017
Тиждень здоров'я

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему : " Зроби свій вибір на користь здоров'я"

З метою формування системи знань у дітей дошкільного віку про основи здоров’я в період з 6 по 10 лютого 2017 року було проведено Тиждень  сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему " Зроби свій вибір на користь здоров'я" .
   Під час " Тижня сприяння сприяння здорового способ життя..." усіма педагогами розроблені плани навчально-виховної роботи під час проведення Тижня  з урахуванням вікових особливостей та виконано їх у повному обсязі. Для батьків у куточках розміщено інформаційні матеріали, методичні рекомендації  щодо охорони, збереження і зміцнення здоров’я дошкільнят.
    Протягом Тижня для дошкільнят провели багато цікавих занять, конкурсів малюнків, лялькових театрів. Педагоги нашого дошкільного навчального  закладу провели бесіди на тему: "Чистота -- запорука здоров'я", " На зарядку ставай!" ; екскурсію -- огляд медичного кабінету дошкільного закладу; дидактичні ігри, валеохвилинки " Наші вушка люблять тишу", " Допоможемо ляльці".Безпосередньо під час ігор діти самі стають учасниками створеної ігрової ситуації -- навчають ляльок правилам гігієни, оглядають "хворих", вчаться визначати стан, прияких необхідно звернутися до лікаря.
Ефективнісь роботи з питань зміцнення та збереження здоров'я дітей значною мірою залежить від позитивного прикладу дорослих, тому велику увагу приділяємо роботі з батьками. Під час  " Тижня сприяння сприяння здорового способ життя..." було використано такі форми роботи : бесіди " Небезпека сомолікування"; конкурс сімейного малюнка "здоров'я -- найцінніший скарб!".