30 січ. 2024
Нетрадиційне малювання за оповіданням "Квітка сонця"В.О.Сухомлинського

"Краса природи - це одна з джерел, що живить доброту, сердечність і любов у дітей." В. О. Сухомлинський. Вихованці старшої групи, продовжують знайомитись із творчістю видатного педагога та українського письменника В. О. Сухомлинського. Твори, якого активізують дитяче мислення, надихають на подих та спонукають до художньо - продуктивного образотворення. Вихователь Крисько Л. С. провела нетрадиційне малювання за оповіданням "Квітка сонця". Спонукала дітей, передавати в малюнку форму квітки соняшника та підбирати гамму кольорів. Створила умови для розвитку творчих здібностей дітей, де вихованці передали звичайний образ "Квітки сонця", яка відтворює веселковий казковий світ, що пробуджує бажання на майбутнє, любити і творити.