Тиждень дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху"

26 жовт. 2018
.

Руху правила єдині,

Знати їх усі повинні:

І дорослі, і малята,

І хлоп’ята, і дівчата,

Гноми, ельфи, зайченята,

- Всі їх мають шанувати.

Має добре знати кожний

Правила про рух дорожній!

Протягом Тижня вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме:

- заняття;

- бесіди;

- вікторини;

- розгляд ілюстрацій;

- спостереження за транспортом , з території закладу;

- знайомство з світлофором;

- знайомство з дорожньою розміткою "зебра";

- дидактичні, творчі, рухливі ігри;

- сюжетно-рольові ігри; - конкурс малюнку;

- читання казок де розповідається про правила безпеки при пересуванні по селу;

- робота з батьками (анкетування, конкурс батьківського малюнку, консультації для батьків тощо)

- оформлення куточків, папок-пересувок;

- індивідуальні бесіди з батьками про домашнє виховання у дітей щодо дотримання правил дорожнього руху.

- моделювання небезпечних дорожніх ситуацій;

Вивчення Правил дорожнього руху проводилося шляхом організації рухливих та дидактичних ігор. Діти безпосередньо під час ігор стають учасниками Дорожнього руху, самі роблять висновки, що може трапитися при порушенні Правил дорожнього руху, як потрібно поводитися на вулиці щоб уникнути нещасного випадку Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод З дітьми проводилося практичне спостереження за рухом автотранспорту, з коментарями вихователя щодо виду транспорту, його швидкості, його небезпечностей. Метою тижня було закріпити з дітьми правила поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховувати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки. Також в кожній групі було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі. Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.