«Прощання з ялинкою»

12 січ. 2018
.

Ось і закінчилися новорічні свята. 12 січня в нашому дитячому садку пройшли музично – спортивні розваги «Прощання з ялинкою». Сумно було розлучатися з нашою ялинкою-красунею, для неї приготували концерт з кращих номерів. Діти із задоволенням водили улюблені хороводи, виконували танці, дивилися виступи інших груп, читали вірші, грали і танцювали під сучасну новорічну музику і. А в кінці дітей очікувала весела дискотека. Свято закінчилося «чарами»: учасники свята подули на новорічну гостю і на ній погасли різнокольорові вогники до наступного Нового року.  Дуже шкода розлучатися з красунею ялинкою! Діти виходили з залу із захопленням і в той же час з надією на нову зустріч.