День Театру

28 бер. 2024
Театралізована діяльність

Як хочеться в дитинстві перенестися в казковий незвичайний світ: перетворитися з Попелюшки в Принцесу, допомогти Червоній Шапочці, застерегти маленьких козенят не слухати хижого вовка. І все це можливо в театрі. Ось чому театральне мистецтво таке близьке й зрозуміле дітям. Адже в його основі лежить гра – найголовніша річ для малюка.

Сьогодні ,в День театру, діти молодшої групи  з вихователем В.Постикою втілювалися в різноманітні образи тварин, були справжніми акторами! Діти виконували вправу " Звірятко  їде на конику", під час якої вчилися зображувати звички тварин,імітувати їх голоси. Переглянули виставу " Пригоди Зайчика". Під час вистави діти не були пасивними глядачами, а активно допомагали Зайчику заховатися від хижаків! Театралізована діяльність не тільки  розвага, а й  розширення світогляду та мовленнєвого спілкування,формування моральних якостей!