До 210 -ї річниці з дня народження великого українського генія

8 бер. 2024
Дошкільникам про Т.Г.Шевченко

"Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава,  І воля святая! "
  Т. Г. Шевченко.
Вихованці закладу дошкільної освіти #8, поглиблюють знання дітей, про життєвий і творчий шлях мислителя, живописця та видатного діяча Тараса Григоровича Шевченка. В рамках проведення тематичного заняття з художньої літератури (з використанням театралізації уривку вірша) "Іду я тихою ходою",      вихователь старшої групи Людмила Сергіївна Крисько, викликала у дітей бажання слухати твори поета та розуміти їх зміст.     Під час драматизації, вихователь створила образ героя, де закріпила вміння самостійно відображати життєву долю маленького" Кобзаря". Розвивала старанність працювати у групах, де відображали символ свободи українського народу. Виховувала шанобливе й зацікавлене ставлення  до особистості Шевченка,  та любов до поетичного слова. В ході драматизації, вихованці отримали пізнання та задоволення від виконаної роботи.